Nyheter


Bravida Norge AS innfusjonerer datterselskaper

Ved oppkjøpet i fjor sommer, ble Siemens Installation AS bevart i et eget juridisk selskap og omdøpt til Bravida Norge 2 AS.  Nå skal de 100 % eide datterselskapene Bravida Norge 2 AS (991 925 147) og Bravida Oil & Energy AS (977 488 494) fusjonere med Bravida Norge AS (987 582 561) med virkning fra 1. april 2010. Selskapene har over en tid arbeidet med en operasjonell og markedsmessig sammenslåing av enhetene, og vil fra 1.april 2010 formelt utgjøre ett selskap, Bravida Norge AS. 

Ilustrasjon på innfusjonering av datterselskaper til Bravida Norge AS

Bravida Norge 2 AS
For Bravida Norge 2 AS vil følgende endres med virkning fra 1.4.2010; Navn:    Bravida Norge AS
Organisasjonsnummer: 987 582 561
Bankkontonummer: 6003.06.68939 , Nordea Bank Norge ASA
 
All virksomhet videreføres uendret, og for våre avtalepartnere får dette ikke konsekvenser for relasjoner eller leveranser. Med mindre vi mottar skriftlig innsigelse fra avtalepartnere, legger vi til grunn at ovennevnte overdragelse aksepteres.

Besøks- og postadresser forblir uendret. Kvaliteten og leveransene som selskapene står for videreføres, menneskene, servicen og tjenestene er de samme.

Bravida Oil & Energy AS
For Bravida Oil & Energy AS vil følgende endres med virkning fra 1.4.2010;
Navn:    Bravida Norge AS
Organisasjonsnummer: 987 582 561

All virksomhet videreføres uendret, og for våre avtalepartnere får dette ikke konsekvenser for relasjoner eller leveranser. Med mindre vi mottar skriftlig innsigelse fra dere, legger vi til grunn at dere aksepterer ovennevnte overdragelse.

Bankkontnummer, besøks- og postadresser forblir uendret. Kvaliteten og leveransene som selskapene står for videreføres, menneskene, servicen og tjenestene er de samme.

For begges selskapene:
For kunder med garanti stillet for leveransen, enten i form av morselskapsgaranti eller garanti fra Atradius, vil garantien fortsatt gjelde.

Bilde av montører fra Bravida