Om tjenesten

Rolle: Elektriker

Søk senest: 16.01.2026

Hvor: Vaksdal

Øyvind Lindstad

Avdelingsleder

oyvind.lindstad@bravida.no +47 908 84 633
Søk nå!

Elektriker

Om avdelingen

Bravida opplever økende oppdragsmengde og søker derfor etter flere dyktige medarbeidere til avdelingen på Vaksdal. Her blir du en del av et solid fagmiljø med 25 ansatte og en omsetning på rundt 55 millioner kroner. Våre oppdrag er hovedsakelig i området Vaksdal og omegn faste kunder i Bergensområde, samt eit lag som jobber spissa mot hurtigladeanlegg. Vi jobber innenfor et bredt spekter av segmenter - fra privatmarked og serviceoppdrag til næringskunder, med både nybygg og rehabilitering.

Arbeidsoppgaver

Som elektriker hos oss vil du få en variert arbeidshverdag med ansvar for både planlegging og gjennomføring av installasjoner for privat- og bedriftskunder. Du sørger for at arbeidet utføres faglig og forskriftsmessig riktig, og følger opp med nødvendig dokumentasjon av oppdrag og eventuelle endringer underveis. For noen av kundene våre har vi prosjekter i hele Norge, og det vil derfor være muligheter for oppdrag utenbys for den rette kandidaten.

Kvalifikasjoner

  • Fortrinnsvis fagbrev som elektriker gr. L. Har du relevant erfaring, men ikke fagbrev, vil vi vurdere muligheter for den rette kandidaten.
  • Erfaring er ønskelig, men nyutdannede oppfordres også til å søke
  • Førerkort klasse B
  • Gode norskferdigheter, både muntlig og skriftlig

 

Personlige egenskaper

  • Du er faglig engasjert og nysgjerrig, og har lyst til å utvikle deg videre sammen med oss
  • Du jobber selvstendig og strukturert, tar ansvar og liker å se prosjekter komme i mål
  • Du får energi av å løse problemer for kundene våre, og møter dem med et smil og et ønske om å finne de beste løsningene
  • Du er serviceinnstilt og kundeorientert, og bygger lett gode relasjoner
  • Du er utadvendt og sosial, og bidrar til å gjøre arbeidsmiljøet enda bedre, både faglig og sosialt

 

Bravida tilbyr

Hos oss får du en stilling i et solid selskap med høyt kvalifiserte kollegaer og et godt sosialt miljø. Vi tilbyr konkurransedyktige betingelser, pensjons- og forsikringsordninger. Du får også gode muligheter for faglig og personlig utvikling, og blir en del av et arbeidsmiljø som legger vekt på trivsel, samhold og sosiale aktiviteter.

 

Interessert?

Vi ser frem til å motta din søknad! Søknadsfrist er satt til 16.01.2026. Vil du vite mer om hvordan det er å jobbe hos oss, kan du ta kontakt med avdelingsleder Øyvind Lindstad.

Kontaktpersoner

Øyvind Lindstad

Avdelingsleder

oyvind.lindstad@bravida.no +47 908 84 633
Søk nå!